KONST / Litografier / Grafiskt blad 14193012
*
nr 1419 3012
Anette Claesson
(f. 1966), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, "Orkide". Signerad, numrerad 8/25. Bildmått: 27x27cm, bladets mått: 40x39 cm, oramad
Anette Claesson, svensk bildkonstnär född 1966 i Sävsjö.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 20 september 2021
kl 20:18:14
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
18/9 15:52:25
1
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
Anette Claesson
Anette Claesson, svensk bildkonstnär född 1966 i Sävsjö.
Läs mer om Anette Claesson
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: anette claesson bildmått: 27x27cm gicléetryck kvinnlig konstnär kvinnliga konstnärer litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
8145 Färglitografi
Ã…ke Ahlberg (f. 1943), Sverige. Flicka vid flygel...//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 18:37
-
8372 Färglitografi
Åke Westin "Havet". Signerad, numrerad 42/350. Fär..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 19:21
-
8139 Färglitografi
Ardy Strüwer (1939-2023), Sverige. Signerad, numre..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 20:01
-
8083 Färglitografi
Axel Lilliehöök (f. 1930), Sverige. Signerad, date..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 18:35
-
8291 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 18:28
-
8143 Färglitografi
Berit Markevärn (f. 1952), Sverige. Röd cykel. Sig..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 20:45
*
Anette Claesson
Anette Claesson, svensk bildkonstnär född 1966 i Sävsjö.
Läs mer om Anette Claesson
nr 1419 3012
Anette Claesson
(f. 1966), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, "Orkide". Signerad, numrerad 8/25. Bildmått: 27x27cm, bladets mått: 40x39 cm, oramad
Anette Claesson, svensk bildkonstnär född 1966 i Sävsjö.
Utrop: | 700 kr |
---|---|
Såld: | 300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 20 september 2021 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
18/9 15:52:25 | 1 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
Anette Claesson
Anette Claesson, svensk bildkonstnär född 1966 i Sävsjö.Läs mer om Anette Claesson
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: anette claesson bildmått: 27x27cm gicléetryck kvinnlig konstnär kvinnliga konstnärer litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
8145 Färglitografi
Ã…ke Ahlberg (f. 1943), Sverige. Flicka vid flygel...//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 18:37 -
8372 Färglitografi
Åke Westin "Havet". Signerad, numrerad 42/350. Fär..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 19:21 -
8139 Färglitografi
Ardy Strüwer (1939-2023), Sverige. Signerad, numre..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 20:01
-
8083 Färglitografi
Axel Lilliehöök (f. 1930), Sverige. Signerad, date..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 18:35 -
8291 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 18:28 -
8143 Färglitografi
Berit Markevärn (f. 1952), Sverige. Röd cykel. Sig..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 20:45